Aktuelles Land wechseln?
Parkingi wielopoziomowe

WYGODNE, BEZPIECZNE OŚWIETLENIE: PARKINGI WIELOPOZIOMOWE

Sytuacja

Światło ma decydujący wpływ na funkcję budynku, zapewniając orientację i bezpieczeństwo. Zapewnia również wygodę, jeśli jest kontrolowane w zależności od zapotrzebowania. Obszary zastosowań, takie jak parkingi wielopoziomowe, również stawiają wysokie wymagania dotyczące takich cech, jak wytrzymałość i niezawodność zastosowanych komponentów. Niezawodny, ekonomiczny i sterowany w zależności od potrzeb system oświetlenia jest właściwym wyborem do tych trudnych zadań.

Rozwiązanie

Bezpieczeństwo i wydajność energetyczna 24/7

Ponieważ parkingi wielopoziomowe i podziemne są używane przez całą dobę, solidne rozwiązanie oświetleniowe oparte na czujnikach zapewnia wygodę, osobiste poczucie bezpieczeństwa użytkowników i efektywność energetyczną przez cały czas. Odporne na wilgoć oprawy OLIVIA są idealne do oświetlania przejść, parkingów wielopoziomowych i piwnic. Przemyślane detale umożliwiają prostą i szybką instalację, a stopień ochrony IP65 gwarantuje wysoką ochronę przed warunkami atmosferycznymi i ułatwia czyszczenie. Solidnie zaprojektowane naświetlacze LED z serii SUN OFL/AFL są idealne do jasnego oświetlania ciągów komunikacyjnych, placów i garaży. Naświetlacz może być używany ze zintegrowanym czujnikiem ruchu. Alternatywnie, system oświetlenia może być sterowany za pomocą czujników ruchu BASIC o stopniu ochrony IP54. Umożliwia to włączanie i wyłączanie wszystkich świateł w prosty, wygodny i wymagany sposób. Bezpieczeństwo i energooszczędność przez całą dobę!

Parkingi wielopoziomowe

Korzyści

  • Prosta instalacja i konserwacja
  • Maksymalne bezpieczeństwo i wydajność energetyczna

Przykład planowania

Wielkość pomieszczenia
660 m²

Oświetlenie

Automatyka
4 x MD 360i/24 BASIC IP54
2 x MD 360i/8 BASIC IP54

Utwórz żądanie zamówienia

  1. Wystarczy wybrać żądaną pozycję z poniższego zakresu i dodać ją do listy obserwowanych.
  2. Kliknij symbol listy obserwowanych na pasku menu (obok funkcji wyszukiwania).
  3. Określ żądaną ilość.
  4. Wyślij nam swoje zamówienie.

Zastosowane produkty

Oświetlenie
Automatyka

Wysoka
jakość światła

Korzystaj z zalet najlepszej jakości światła: w każdy dzień roboczy, w każdym miejscu pracy, dla każdego zadania wizualnego.

>>

Wydajność

Wykorzystaj potencjał niższych inwestycji, krótszych czasów zwrotu i trwale obniżonych kosztów operacyjnych.

>>

Wydajność
w biurze

Skorzystaj z potencjału oszczędności, jaki daje sterowany zapotrzebowaniem system automatyzacji oświetlenia i wentylacji w biurze.

>>