Aktuelles Land wechseln?
Mensas

Gustowna wszechstronność: Mensas

Sytuacja

W mensach ulubione danie nie jest jedyną rzeczą, która jest kwestią gustu: Jeśli chodzi o wystrój i atmosferę, gusta są tak samo zróżnicowane, jak wymagania. Ostatecznie pracownicy powinni spędzać czas w mensie tak przyjemnie, jak to tylko możliwe - czy to przy bufecie, czy przy stoliku w rogu. Jednocześnie powietrze nie powinno powodować zmęczenia, a zapachy nie powinny psuć wizyty. ESYLUX zapewnia rozwiązania, które są zarówno skuteczne, jak i eleganckie, a także stawiają kwestię wydajności na mapie.

Rozwiązanie

SKUTECZNOŚĆ BIOLOGICZNA I MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA DZIĘKI SYMBILOGII

Sufitowe oprawy do wbudowania serii CELINE-2 z regulowaną barwą światła Tunable White tworzą przyjemną atmosferę. System zapewnia funkcje zarządzania oświetleniem za pomocą zintegrowanych czujników i jednostek sterujących. Wentylacja jest zintegrowana za pomocą siłownika DALI i jest również przełączana w zależności od obecności. Zapewnia to energooszczędność i przyjemne otoczenie.

Mensas

Korzyści

  • Efektywność energetyczna dzięki automatycznemu, zależnemu od światła dziennego i obecności, adaptacyjnemu sterowaniu oświetleniem HCL
  • Dobre samopoczucie dzięki relaksującemu, biologicznie skutecznemu światłu w południe i wieczorem
  • Jakość powietrza i zapobieganie nieprzyjemnym zapachom dzięki automatycznej lub półautomatycznej integracji wentylacji

Przykład planowania

Wielkość pomieszczenia
128 m²

Oświetlenie

Automatyka
2 x ACTUATOR FULL AUTO C3 DALI

Utwórz żądanie zamówienia

  1. Wystarczy wybrać żądaną pozycję z poniższego zakresu i dodać ją do listy obserwowanych.
  2. Kliknij symbol listy obserwowanych na pasku menu (obok funkcji wyszukiwania).
  3. Określ żądaną ilość.
  4. Wyślij nam swoje zamówienie.

Zastosowane produkty

Oświetlenie
Automatyka

Wysoka
jakość światła

Korzystaj z zalet najlepszej jakości światła: w każdy dzień roboczy, w każdym miejscu pracy, dla każdego zadania wizualnego.

>>

Wydajność

Wykorzystaj potencjał niższych inwestycji, krótszych czasów zwrotu i trwale obniżonych kosztów operacyjnych.

>>

Wydajność
w biurze

Skorzystaj z potencjału oszczędności, jaki daje sterowany zapotrzebowaniem system automatyzacji oświetlenia i wentylacji w biurze.

>>