Aktuelles Land wechseln?
Pomieszczenia dla pacjentów

ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE: POKÓJ PACJENTA

Sytuacja

Przyjemna atmosfera i bezproblemowe procedury w ciągu dnia są tak samo ważne, jak cisza i odpowiednia orientacja w nocy. Pokoje pacjentów to przestrzenie, w których można odpocząć, a jednocześnie otrzymać leczenie; wymagają one wyposażenia technicznego, które zawsze koncentruje się na ludziach i procesach leczenia. Można to osiągnąć tylko poprzez synergię automatyki sterowanej zapotrzebowaniem i inteligentnego oświetlenia.

Rozwiązanie

ROZWIĄZANIE TYPU PLUG-AND-PLAY DLA SAL PACJENTÓW

System sterowania oświetleniem ESYLUX do sal chorych to rozwiązanie typu plug-and-play, które radykalnie poprawia atmosferę w pomieszczeniu, a jednocześnie jest proste w instalacji i uruchomieniu. Osiąga się to poprzez oświetlenie zorientowane na człowieka, które promuje korzystny, ożywczy i spokojny sen, adaptacyjne sterowanie światłem HCL zależne od światła dziennego oraz półautomatyczne, zależne od obecności przełączanie światła, które również ogranicza zużycie energii do minimum, gdy pokoje nie są zajęte. Funkcja przycisku umożliwia pacjentom i personelowi ręczne zastąpienie i dostęp do poszczególnych scen w dowolnym momencie. Na przykład oświetlenie podczas badania o natężeniu 1000 luksów. W nocy delikatne światło orientacyjne zapewnia dobre samopoczucie i bezpieczne środowisko.

Pomieszczenia dla pacjentów

Korzyści

  • Szybka i prosta instalacja plug-and-play
  • Inteligentne ustawienia fabryczne do natychmiastowego uruchomienia bez konieczności programowania
  • Łatwy dostęp do poszczególnych scen za naciśnięciem przycisku
  • Dobre samopoczucie i optymalne światło dzięki technologii SymbiLogic dla energooszczędnego oświetlenia zorientowanego na człowieka

Przykład planowania

Wielkość pomieszczenia
20 m²

Oświetlenie

Automatyka

Utwórz żądanie zamówienia

  1. Wystarczy wybrać żądaną pozycję z poniższego zakresu i dodać ją do listy obserwowanych.
  2. Kliknij symbol listy obserwowanych na pasku menu (obok funkcji wyszukiwania).
  3. Określ żądaną ilość.
  4. Wyślij nam swoje zamówienie.

Zastosowane produkty

Oświetlenie
Automatyka

Wysoka
jakość światła

Korzystaj z zalet najlepszej jakości światła: w każdy dzień roboczy, w każdym miejscu pracy, dla każdego zadania wizualnego.

>>

Wydajność

Wykorzystaj potencjał niższych inwestycji, krótszych czasów zwrotu i trwale obniżonych kosztów operacyjnych.

>>

Wydajność
w biurze

Skorzystaj z potencjału oszczędności, jaki daje sterowany zapotrzebowaniem system automatyzacji oświetlenia i wentylacji w biurze.

>>