Aktuelles Land wechseln?
Biuro na otwartym planie

Najlepsze dla każdego: Biura na otwartym planie

Sytuacja

Tam, gdzie wiele osób pracuje razem w jednym pomieszczeniu, zazwyczaj wykonują one różne zadania. Jakość widzenia i czytania musi zatem spełniać cały szereg wymagań: Na przykład oświetlenie musi zapewniać doskonałe wsparcie dla niektórych osób, a jednocześnie nie może oślepiać innych. Oczywiście każdy powinien mieć zapewniony optymalny dopływ świeżego powietrza przez cały dzień. Indywidualnie sterowane rozwiązania oświetleniowe i wentylacyjne firmy ESYLUX uwzględniają wszystko i wszystkich. Dotyczy to również pomieszczeń o dużych rozmiarach, aby zapewnić wysoką wydajność i komfort w najdrobniejszych szczegółach.

Rozwiązanie

Elastyczne oświetlenie i optymalna wentylacja

Firma ESYLUX opracowała system sterowania oświetleniem ESYLUX Light Control (ELC), łatwe w instalacji rozwiązanie typu plug-and-play dla biur na planie otwartym, które w znacznym stopniu poprawia atmosferę w pomieszczeniu dzięki lampom wpuszczanym z serii CELINE-2 i jednostce sterującej SMARTDRIVER-2. Rozwiązanie ELC nie tylko wspiera zdrowe, stymulujące człowieka oświetlenie dzięki zależnemu od światła dziennego, adaptacyjnemu sterowaniu oświetleniem HCL, ale także zapewnia półautomatyczne sterowanie oświetleniem w zależności od obecności. Zmniejsza to do minimum zużycie energii zależne od zapotrzebowania. Ponadto przyciski pozwalają na ręczne sterowanie w dowolnym momencie i mogą być używane do uruchamiania niestandardowych scen. Uwzględniono również bezpieczeństwo w nocy, ponieważ rozwiązanie ELC zapewnia niezawodne światło orientacyjne.

Biuro na otwartym planie

Korzyści

  • Szybka i prosta instalacja poprzez plug-and-play
  • Ustawienia fabryczne umożliwiające natychmiastowe uruchomienie bez konieczności programowania
  • Łatwy dostęp do indywidualnych scen za naciśnięciem przycisku
  • Dobre samopoczucie i optymalne światło dzięki energooszczędnemu oświetleniu zorientowanemu na człowieka (HCL)

Przykład planowania

Wielkość pomieszczenia
60 m²

Oświetlenie

Automatyka

Utwórz żądanie zamówienia

  1. Wystarczy wybrać żądaną pozycję z poniższego zakresu i dodać ją do listy obserwowanych.
  2. Kliknij symbol listy obserwowanych na pasku menu (obok funkcji wyszukiwania).
  3. Określ żądaną ilość.
  4. Wyślij nam swoje zamówienie.

Zastosowane produkty

Oświetlenie
Automatyka

Wysoka
jakość światła

Korzystaj z zalet najlepszej jakości światła: w każdy dzień roboczy, w każdym miejscu pracy, dla każdego zadania wizualnego.

>>

Wydajność

Wykorzystaj potencjał niższych inwestycji, krótszych czasów zwrotu i trwale obniżonych kosztów operacyjnych.

>>

Wydajność
w biurze

Skorzystaj z potencjału oszczędności, jaki daje sterowany zapotrzebowaniem system automatyzacji oświetlenia i wentylacji w biurze.

>>