Aktuelles Land wechseln?
Nowość! Ze zintegrowanymi czujnikami dla Ø 225 mm

TWORZENIE INDYWIDUALNEGO
OŚWIETLENIA. esy!

Wszechstronne
oświetlenie

Mogą być używane jako samodzielne oświetlenie górne lub jako uzupełnienie głównej oprawy oświetleniowej, pomagając nadać kształt całym przestrzeniom: oprawy downlight od dawna stanowią integralną część typowego wyglądu korytarzy, klatek schodowych lub holi.

Zróżnicowany asortyment,
wysoka wydajność

Różnorodność środowisk wymaga podobnie zróżnicowanego portfolio, które nie tylko spełnia indywidualne wymagania przestrzenne, ale także zaspokaja osobiste preferencje i preferowany tryb pracy w każdym przypadku.

Trwałe i
łatwe w montażu

Technologia LED typu downlight firmy ESYLUX o długiej żywotności jest szczególnie imponująca – podobnie jak proces instalacji, który jest prosty jak nigdy dotąd!

Seria ELSA
Zróżnicowana i wysoce wydajna

Seria ELSA obejmuje klasyczne oprawy typu downlight o minimalistycznym wzornictwie, dzięki czemu idealnie nadają się do uzupełnienia głównej oprawy oświetleniowej lub jako samodzielne rozwiązanie, na przykład w korytarzach lub wejściach. Duża liczba wzorów w różnych rozmiarach, kształtach, typach mocy, barwach światła i trybach pracy zwiększa możliwości zastosowania – a oświetlenie tworzy harmonijny wygląd.

More

Film instalacyjny

Łatwy montaż opraw typu downlight ELSA-2.

Elastyczny
montaż

Niewielka głębokość montażu i zaciski sprężynowe upraszczają instalację. Większe otwory montażowe nie stanowią problemu dzięki naszym pierścieniom adaptera. Dla wariantów 165 mm i 225 mm serii ELSA-2 dostępne są natynkowe ramki sufitowe jako akcesoria do montażu natynkowego.

Z opcjonalnym
czujnikiem ruchu

Oprawy downlight z serii ELSA-2 to nie tylko eleganckie rozwiązania oświetleniowe, ale także konstrukcje ze zintegrowanym czujnikiem ruchu. Zmniejsza to zużycie energii, a także koszty instalacji i zapewnia schludny wygląd sufitu.

Zalety w skrócie

  • Wysokiej jakości aluminiowa obudowa
  • Instalacja bez dodatkowych akcesoriów
  • Statecznik elektroniczny w zestawie
  • Proste podłączenie statecznika elektronicznego
  • Stopień ochrony IP20, pod sufitem IP44
  • Światło bez migotania dla zdrowej i niemęczącej pracy
  • ELSA-2 z jeszcze lepszą efektywnością energetyczną
  • Z opcjonalnym zintegrowanym czujnikiem obecności lub ruchu (ELSA-2)
Oprawy downlight z serii ELSA-2: