Aktuelles Land wechseln?

Realizuj swoje wizje, nie
tylko je snuj. ESY!

Buduj swoją karierę z ESYLUX

ESYLUX dostarcza inteligentne rozwiązania w zakresie automatyki i oświetlenia, które zapewniają lepsze samopoczucie i optymalne zużycie energii w budynkach biurowych, instytucjach edukacyjnych i placówkach opieki zdrowotnej. Jako innowacyjna firma z własnymi działami badań, rozwoju i produkcji w Ahrensburgu koło Hamburga, stale poszerzamy nasze portfolio. Nabieramy rozpędu w międzynarodowym środowisku. Jeśli chcesz wesprzeć nas jako odnoszącego sukcesy globalnego gracza, oferujemy Ci wiele interesujących możliwości kariery.

ESYLUX wspiera i stawia przed Tobą indywidualne wyzwania

Opracowując pionierskie technologie budowlane w zakresie klimatu wewnętrznego i światła, stawiamy na to samo, co przy zarządzaniu pracownikami: ludzie są zawsze w centrum naszych działań. Wiemy, że tylko zmotywowani i indywidualnie wspierani pracownicy w pełni wykorzystują swoją kreatywność i osiągają doskonałe wyniki. W naszej zarządzanej przez właściciela firmie rodzinnej traktowanie siebie nawzajem z szacunkiem jest podstawą wszystkiego, co robimy. Zawsze z zadowoleniem przyjmujemy inicjatywę i niezwykłe pomysły. Oferujemy płaską hierarchię, ukierunkowane dalsze szkolenia, optymalne warunki pracy i wspólne spędzanie wolnego czasu w zespole. Dobrego środowiska pracy nie tworzy się za naciśnięciem guzika, jest ono raczej wynikiem żywej kultury korporacyjnej.

Sukces w ESYLUX jest możliwy tylko dlatego, że dajemy ludziom możliwość wykonywania swojej pracy w idealny sposób i rozwijania się w swojej roli. Podstawą tego jest chęć zejścia z utartych szlaków raz na jakiś czas, odważne podejmowanie ryzyka i zapuszczanie się w nieznane w swojej pracy. Jeśli podzielasz te aspiracje, czekamy na Twoją aplikację! Ponieważ nasz rozwój nabiera tempa i stale poszerzamy naszą ofertę produktową, a także sferę działalności, nieustannie poszukujemy nowych talentów z dziedzin badań i rozwoju, marketingu, zapewnienia jakości, HR, sprzedaży, zakupów oraz finansów i kontrolingu.

Oferty pracy

ESYLUX to znakomity punkt wyjścia. Od asystenta studenta lub kandydata z pierwszym cennym doświadczeniem zawodowym po doświadczonego profesjonalistę – znajdziesz u nas pracę, która idealnie do Ciebie pasuje. Zwłaszcza, jeśli nasze cele wzbudziły Twoje zainteresowanie i jesteś w stanie z wielkim entuzjazmem zaangażować się w kontynuację naszej historii sukcesu.

Job Lokalizacja PDF
Account Manager Region Südjütland und Fünen
Dänemark
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/account_manager_english_dk_20.06.23.pdf
Senior IT Systemadministrator (m/w/d) Ahrensburg
Deutschland
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/230524_senior_it-systemadministrator_pk.pdf
Werkstudent (m/w/d) Projektmanagement oder F&E Ahrensburg
Deutschland
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/230207_werkstudent_r_d_pk_stellenanzeige.pdf
Junior Account Manager (m/w/d) Biel / Fribourg
Schweiz
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2022/220304_junior_account_manager_biel_fribourg.pdf
(Junior-)Mitarbeiter im Verkaufsaußendienst (m/w/d) Regionen Wien, NÖ, Burgenland
Österreich
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2021/211206_mitarbeiter_vertriebsaussendienst_el_at_stellenanzeige.pdf
Projektant (m/k/d) w Außendienst Region Bayern Nord & Thüringen
Niemcy
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/230208_projektentwickler_bayern_nord___thueringen_eld_stellenanzeige.pdf
Projektentwickler (m/w/d) im Außendienst Region Bayern Süd
Niemcy
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/230208_projektentwickler_bayern_sued_eld_stellenanzeige.pdf
Verkaufsmitarbeiter (m/w/d) Elektrotechnik im Außendienst Region Ulm Augsburg Kempten
Deutschland
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/verkaufsaussendienstmitarbeiter_ulm_augsburg_kempten_eld_stellenanzeige_03.03.2023.pdf
Technischer Projektmanager (m/w/d) Serienbetreuung Ahrensburg
Deutschland
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/technischer_projektmanager_serienbetreuung_pk_stellenanzeige_03.04.23.pdf
Produktionshelfer (m/w/d) Ahrensburg
Deutschland
/fileadmin/_01-career/stellenanzeigen/2023/produktionshelfer_kips_06.04.23.pdf

Kariera zawodowa

Wyobraź sobie emocje związane z doświadczeniem w prawdziwym życiu

Oferujemy dwie różne ścieżki rozpoczęcia różnorodnej kariery w ESYLUX. Podczas okresu szkoleniowego zdobędziesz u nas praktyczne doświadczenie w wybranym przez siebie zawodzie i uzupełnisz je wiedzą ekspercką w szkole zawodowej. Będziesz pracować w różnych działach, a w razie potrzeby także na arenie międzynarodowej. Możesz oczekiwać interesującego wglądu w naszą najnowocześniejszą firmę, ukierunkowanego osobistego wsparcia w ramach przyjaznego zespołu i ekscytujących perspektyw na przyszłość.

Pracujący studenci i prace dyplomowe

Rozpocznij swoją karierę akademicką

Jesteś już na ostatniej prostej swoich studiów? Potencjalni pracownicy akademiccy mają do wyboru szereg opcji dostępnych w ESYLUX, jako pracujący studenci zdobywający pierwsze praktyczne doświadczenie i zarabiający własne pieniądze. Ponadto chętnie wesprzemy Cię jako partner motywacyjny na drodze do ukończenia studiów licencjackich, magisterskich lub pracy dyplomowej.

Pracujący studenci

Jako pracujący student możesz od razu zacząć zdobywać praktyczne doświadczenie w ESYLUX i pracować nad indywidualnymi zadaniami lub w stałym projekcie, który pasuje do specjalizacji Twojego programu studiów i zainteresowań. Możesz wybrać między regularnym stażem w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin w czasie wakacji. Oczywiście będziesz mieć własne miejsce pracy i stałego partnera kontaktowego.


Dyplom

Koniec studiów jest dla wielu studentów bardzo wrażliwym momentem. Firma ESYLUX chciałaby być po Twojej stronie w tym ważnym kroku w Twojej zawodowej przyszłości i wesprzeć Cię w przygotowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub dyplomowej z zakresu badań i rozwoju, marketingu, zapewnienia jakości, HR, sprzedaży, zakupów lub finansów i controllingu. Zgłoś się do nas w odpowiednim czasie przed rozpoczęciem pracy dyplomowej.

Staż

Zdobądź doświadczenie w branży z przyszłością

Podczas stażu w ESYLUX dowiesz się więcej o różnych ścieżkach kariery i zdobędziesz interesujący wgląd w innowacyjny sektor i fascynujący świat produktów. Przywiązujemy dużą wagę do dopasowania Twojej roli do Twoich osobistych zainteresowań i umiejętności. Zawsze będziesz mieć partnera do kontaktu, który odpowie na Twoje pytania i prośby.

Szeroki wachlarz możliwości odbycia stażu

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Tobą w naszej firmie w ramach praktyk szkolnych, obowiązkowych praktyk na uniwersytecie lub w szkole technicznej lub dobrowolnych praktyk specjalistycznych w ramach studiów. Możesz również odbyć staż w ESYLUX w ramach programu edukacyjnego. Aplikuj już teraz!