Aktuelles Land wechseln?

März Internet Services

Inteligentne oświetlenie dla profesjonalistów IT

März Internet Services AG jest jednym z największych dostawców kompleksowych usług IT w Niemczech. Jeden z ośmiu niemieckich oddziałów firmy znajduje się w Ahrensburgu w regionie metropolitalnym Hamburga. W tym oddziale około 30 pracowników wspiera klientów w zakresie projektów infrastruktury IT, rozwiązań systemowych i rozwoju oprogramowania. Biuro znajduje się w nowym budynku z wieloma nowoczesnymi funkcjami. Planując budowę, odpowiedzialna firma wykorzystała okazję do zasadniczej poprawy warunków pracy i efektywności energetycznej.

Osiągnięto to dzięki oświetleniu LED oraz inteligentnym czujnikom obecności i ruchu firmy ESYLUX. Oprawy słupkowe ALVA ze zintegrowanym czujnikiem ruchu DALI sterują grupami oświetlenia składającymi się z innych słupków oświetleniowych i opraw typu up-/downlight rozmieszczonych wokół budynku. W strefach wejściowych i korytarzach czujniki obecności DALI sterują oprawami typu downlight z serii STINA, które są znane ze swojego wyjątkowego, nieoślepiającego światła. Systemy oświetleniowe z ESYLUX Light Control (ELC) i energooszczędne oświetlenie zorientowane na człowieka z technologią SymbiLogic zwiększają dobre samopoczucie w biurze.

  • Obszary zewnętrzne: Słupki oświetleniowe ALVA z czujnikami ruchu i bez oraz oprawy typu up-/downlight z serii ALVA.
  • Strefy wejściowe, korytarze, pomieszczenia socjalne: oprawy typu downlight z serii STINA, czujniki obecności DUO-DALI z serii COMPACT
  • Obszary biurowe: Systemy oświetleniowe ELC z technologią SymbiLogic i oprawy wpuszczane z serii CELINE