Aktuelles Land wechseln?

Tworzenie synergii. ESY!

ESYLUX – WYDAJNOŚĆ ZA PROSTOTĘ

ESYLUX projektuje, produkuje i dystrybuuje inteligentne rozwiązania automatyki i oświetlenia, które zapewniają lepszą jakość życia i efektywność energetyczną w budynkach biurowych, instytucjach edukacyjnych i placówkach służby zdrowia. Wymagania i potrzeby ludzi są dla nas najważniejsze. Aby to zapewnić, wykorzystujemy nasze doświadczenie w elektronice i automatyce do rozwoju w takich obszarach jak systemy oparte na diodach LED dla energooszczędnego, biologicznie efektywnego światła. Perspektywa sięga od kompleksowej automatyzacji i oświetlenia pojedynczego pomieszczenia po tworzenie sieci i integrację z systemami obejmującymi cały budynek. Ze względu na często złożone wymagania, które napotykamy w tym procesie, przywiązujemy szczególną wagę do prostego zastosowania naszych rozwiązań produktowych.

Naszymi klientami i partnerami są hurtownicy, firmy instalacyjne, projektanci elektryczni i oświetleniowi oraz architekci, którzy ufają naszemu 50-letniemu doświadczeniu rynkowemu i osobistym poradom specjalistycznym udzielanym przez naszych ekspertów. Ponadto spełniamy najwyższe standardy jakości w zakresie badań, rozwoju i produkcji w naszej niemieckiej siedzibie w Ahrensburgu. Nasza organizacja sprzedaży ma zasięg globalny: ESYLUX działa we współpracy z doświadczonymi partnerami handlowymi i jest reprezentowany przez wiele oddziałów w Europie, Azji i Oceanii.

Wizja i misja

Inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i oświetlenia zapewniające wyższą jakość życia i efektywność energetyczną w budynkach biurowych, instytucjach edukacyjnych i placówkach opieki zdrowotnej – na tym koncentrujemy się jako międzynarodowa firma z własnymi działami badań, rozwoju i produkcji w Ahrensburgu w Hamburgu. W świetle często złożonych wymagań zwracamy szczególną uwagę na prostą obsługę naszych rozwiązań produktowych. Wyróżnia nas interdyscyplinarne myślenie, a także odpowiedzialne traktowanie ludzi i zasobów oraz najwyższe standardy w zakresie jakości, wzornictwa, wygody i obsługi. Zawsze znajdujemy nowe, zaskakująco proste rozwiązania zapewniające idealną synergię między automatyką a oświetleniem w każdej przestrzeni.


Nasza wizja

Nasze inteligentne rozwiązania poprawiają jakość życia i efektywność energetyczną w każdym miejscu pracy.

 

 


Nasza misja

Oferując rozwiązania z zakresu automatyki i oświetlenia dla obiektów biurowych, edukacyjnych i opieki zdrowotnej, jesteśmy pierwszym wyborem dla instalatorów, projektantów i inwestorów.

Doświadczenie i jakość

ESYLUX korzysta z ponad 25 letniego doświadczenia w dziedzinie elektroniki sterowanej zapotrzebowaniem i konsekwentnie i innowacyjnie toruje drogę do doskonałej synergii między automatyką a światłem. Dzięki tej wiedzy i wyjątkowo wysokim standardom jakości jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższej klasy produkty, które są światowymi liderami pod względem wydajności, bezpieczeństwa, trwałości i wygody.

Nasze rozwiązania w zakresie automatyki i oświetlenia nie tylko poprawiają jakość życia i efektywność energetyczną, ale także zapewniają najlepsze oświetlenie w każdym miejscu pracy, w każdy dzień roboczy, dla każdego zadania wizualnego. Doskonałym przykładem synergii między automatyką a oświetleniem są systemy oświetleniowe z ESYLUX Light Control. Systemy te łączą w sobie lampy sufitowe, jednostkę sterującą i czujniki i stanowią pierwsze na świecie ekonomiczne rozwiązanie dla biologicznie efektywnego oświetlenia w miejscu pracy. Głównym tego powodem jest technologia SymbiLogic firmy ESYLUX.  Jako idealna synergia między automatyką i oświetleniem, technologia SymbiLogic generuje biologicznie efektywne światło, które zwiększa witalność, dobre samopoczucie, koncentrację i zdrowie ludzi w miejscu pracy dzięki dynamicznym programom oświetleniowym, które przypominają światło dzienne.

Odpowiedzialność korporacyjna

Oprócz etycznie poprawnego zachowania i zgodności z prawem, w firmie ESYLUX działamy odpowiedzialnie, w sposób wybiegający w przyszłość i społecznie rozważny we wszystkich obszarach firmy. Takie kwestie jak zgodność z przepisami, społeczna odpowiedzialność biznesu i operacyjne zarządzanie środowiskiem są naturalną częścią naszej codziennej działalności.

Ludzie na pierwszym miejscu

Dobre samopoczucie naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem, podobnie jak traktowanie klientów i partnerów z szacunkiem. Zapewniamy przyjazne środowisko pracy z dużą swobodą rozwoju osobistego, godziwe wynagrodzenie i dostosowane dalsze szkolenia w celu uzyskania najlepszych możliwości kariery. To zaangażowanie przynosi korzyści również nam, ponieważ każdy zadowolony pracownik przyczynia się do rosnącego sukcesu ESYLUX.

ESYLUX uznaje swoją odpowiedzialność wobec społeczeństwa. Stosujemy systemowe zarządzanie pod kątem zrównoważonego rozwoju w celu ciągłego doskonalenia proekologicznych, społecznych i ekonomicznych aspektów naszych procesów i struktur. Opracowując nasze strategie, opieramy się na rygorystycznych standardach określonych przez EcoVadis, jednego z wiodących na świecie dostawców ocen w zakresie zrównoważonego rozwoju w biznesie. Nasze operacyjne zarządzanie środowiskowe jest certyfikowane zgodnie z normą ISO 14001, a zatem jest zgodne z uznanym na całym świecie standardem.

Certyfikat ESYLUX ISO 14001 (j. niemiecki)
Certyfikat ESYLUX ISO 14001 (j. angielski)

W ESYLUX dokładamy również wszelkich starań, aby przestrzegać Kodeksu postępowania ZVEI-VDMA. Ten kodeks postępowania, oparty na międzynarodowych wytycznych, jest zbiorem zasad i standardów odpowiedzialnego prowadzenia działalności przedsiębiorstwa. Wytyczne te obejmują zdrowie i bezpieczeństwo, wolność słowa, prawa człowieka, warunki pracy, ochronę pracowników i konsumentów, wynagrodzenia i ochronę środowiska.

Kodeks postępowania ZVEI-VDMA

 


Badania i rozwój

W ESYLUX jesteśmy pasjonatami nieszablonowego myślenia, jeśli chodzi o standardy i ograniczenia produktów. Konsekwentnie inwestujemy w badania i rozwój, aby wdrażać nowe pomysły i wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania, które jeszcze bardziej zmniejszają zużycie energii i złożoność. Nasze prawa do znaków towarowych i patentów na rynkach międzynarodowych, od USA po Azję, odzwierciedlają naszą pionierską pozycję.

innowacyjne rozwiązania testowane na szeroką skalę

Około 40 pracowników bada w naszych laboratoriach takie kwestie jak efektywność energetyczna i cyfryzacja, poddając nasze innowacyjne rozwiązania ciężkim próbom. Nasi inżynierowie przeprowadzają testy w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach oraz poddają każde urządzenie testom wytrzymałościowym w rzeczywistych warunkach. Wyniki: Każdy produkt, który opuszcza nasze laboratoria, nie jest nowinką – jest standardem jutra.

Dowiedz się więcej o naszych pionierskich tematach:
Inteligentne oświetlenie
Automatyzacja sterowana zapotrzebowaniem

Oświetlenie zorientowane na człowieka
Sterowanie oświetleniem za pomocą DALI-2

Współpraca i członkostwo

Wspólnie osiągamy więcej

W ESYLUX koncentrujemy się na naszych kluczowych kompetencjach i rozwijamy innowacyjne technologie, produkty i usługi wsparcia. Dbamy również o naszych partnerów i chcemy być dla nich przykładem opłacalnej współpracy. Dlatego wspieramy naszych klientów detalicznych w zarządzaniu biznesem i jesteśmy partnerami E-Academie, inicjatywy szkoleniowej prowadzonej przez Zentralverband der Deutschen Elektro- und Informationstechnischen Handwerke (Centralne Stowarzyszenie Niemieckich Konstruktorów Elektrycznych – ZVEH).


Graphisoft Building Systems

Od 2011 roku ESYLUX współpracuje z Graphisoft Building Systems, producentem oprogramowania DDScad. Dzięki temu wiele z naszych produktów, w tym wszystkie dane, są dostępne dla użytkowników podczas planowania rozwiązań CAD.

DIALUX

DIALux to oprogramowanie do planowania oświetlenia, które można zintegrować z własnym przepływem pracy. Dzięki tej doskonałej współpracy jesteśmy w stanie wspierać projektantów oświetlenia pracujących z DIALux za pomocą naszych wtyczek.

Digital Illumination Interface Alliance (DiiA)

Promowanie sukcesu systemów sterowania oświetleniem opartych na inteligentnej technologii DALI - to cel DiiA, międzynarodowego stowarzyszenia producentów oświetlenia. ESYLUX, jako producent inteligentnej automatyki DALI i rozwiązań oświetleniowych, przyczynia się do ciągłego rozwoju tego globalnego standardu.

KNX Association

Dla producenta inteligentnych rozwiązań automatyki, partnerstwo ze Stowarzyszeniem KNX jest oczywistością. Aby zapoznać swoich klientów z jedynym na świecie otwartym standardem sterowania domami i budynkami, ESYLUX jest również zaangażowany jako certyfikowane centrum szkoleniowe KNX.

KNX Niemcy

KNX Deutschland e.V. postrzega siebie jako platformę dialogu dla wszystkich grup i sektorów zaangażowanych w proces budowy i eksploatacji budynku. Naszym głównym celem jest wspólne projektowanie infrastruktury technicznej budynków przyszłości na podstawie sprawdzonego standardu KNX. ESYLUX jest członkiem od 2022 roku.

https://www.knx.de/knx-deutschland/home/index.php

Lichttechnische Gesellschaft e.V. (LiTG)

LiTG promuje technologię oświetleniową w teorii i praktyce zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym i regularnie publikuje aktualne prace i wyniki badań w tym celu. ESYLUX wspiera LiTG jako członek od 2016 roku.

Partner e-brands

Jesteśmy partnerem marki premium ZVEH od 2010 roku. Aktywnie realizujemy wysokie cele koncepcji e-brands w zakresie efektywności energetycznej, innowacji i dalszego szkolenia – dzięki pionierskim usługom i produktom.

RELUX INFORMATIK AG

RELUX jest wiodącym producentem profesjonalnego oprogramowania do planowania oświetlenia. Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2012 roku dane z czujników i produktów ESYLUX są również dostępne w aplikacjach RELUX.

SensNorm

Od 2014 r. stowarzyszenie SensNorm, zrzeszające wielu producentów, działa na rzecz uporządkowanych i przejrzystych procedur standaryzacji w dziedzinie technologii czujników w usługach budowlanych. ESYLUX jest jednym z członków założycieli.

ZVEI

Stowarzyszenie producentów elektroniki ZVEI jako globalna agencja wzmacnia nasz sektor w zakresie badań, cyfryzacji i innowacji w Niemczech – ESYLUX jest aktywnym członkiem stowarzyszenia od 2008 roku.

Nagrody i wyróżnienia

Chcemy, aby nasze produkty i rozwiązania osiągały przede wszystkim jedno: ułatwiały życie naszym klientom. Jeśli nie tylko wywołuje to uśmiech, ale także zyskuje uznanie surowych członków jury, tym bardziej jesteśmy zadowoleni. Podziel się radością - oto wybór naszych nagrodzonych produktów.


Nagrodzeni: Innowacje ESYLUX z międzynarodowym uznaniem

PRANA+

W 2016 roku nasza biurowa lampa podłogowa PRANA+ otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Award za wzornictwo produktu. Sukces ten zawdzięczamy również współpracy z agencją projektową Peter Schmidt, Belliero & Zandée. Wspaniałą rzeczą jest to, że PRANA+ utrzymała swoją pozycję w jednym z najbardziej konkurencyjnych obszarów.


ATMO

Nasz czujnik obecności ATMO wykrywa wszystkie ważne wartości w domu dzięki innowacyjnemu multisensorowi. Rozwiązanie ATMO reprezentowało również trwałą obecność w PLUS X AWARD, która obejmowała złożony proces rywalizacji trwający kilka tygodni. W ramach tego procesu wykwalifikowani eksperci oceniają najbardziej innowacyjne produkty: ATMO zachwyciło w trzech kategoriach.


PD-C360I/24 DUODIMPLUS

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni, że kolejny produkt ESYLUX otrzymał nagrodę Plus X Award – jest to po prostu jedna z najważniejszych nagród za innowacyjność. Nagrodzone produkty muszą mieć wyjątkowe właściwości. Panel ekspertów z 25 sektorów dostrzegł te właściwości w naszym czujniku obecności PD-C360i/24 DUODIMplus w 5 kategoriach.


ALVA SERIES 2017

Około 500 wystawców zaprezentowało swoje produkty na targach eltefa 2017 w Stuttgarcie, przedstawiając swoje innowacje specjalistom z branży. „W imię zwiększonej łączności” to hasło przewodnie – a inteligentne rozwiązania ESYLUX doskonale je odzwierciedlały. Seria ALVA otrzymała nagrodę czytelników od „elektrobörse smarthouse”, portalu internetowego dla branży elektrycznej.


ESYLUX

Jeśli znajdziesz się w centrum zainteresowania swojego partnera, oznacza to, że już wszystko zrobiono dobrze. Jeśli jednak zdobędziesz nagrodę „Stein im Brett”, będzie jeszcze lepiej. Dzieje się tak, ponieważ ta oryginalna nagroda przyznawana przez firmę ibau wyłania 3000 sprzedawców detalicznych jako najlepszych partnerów po stronie produkcji. Nagroda taka jak jej jury: uczciwa, konkretna i bezpośrednia. ESYLUX dziękuje Wam.


Odniesienia

Nasze innowacyjne produkty i rozwiązania zostały zainstalowane w wielu budynkach – od biur po uniwersytety, od szpitali po hotele, od magazynów po domy mieszkalne. I zapewniają miejsce, które bez nich byłoby mniej komfortowe, bezpieczne i przyjazne. Przekonaj się sam.

Kontakt Sidebar - en-gb

Kontakt Pasek boczny

KONTAKT

* Wymagane