Aktuelles Land wechseln?

ZAWSZE WŁAŚCIWE NARZĘDZIE POD RĘKĄ:
Z ESY-APP I ESY-PEN!

IDEALNA PARA do każdego zadania

Rozwiązania automatyki i oświetlenia ESYLUX tworzą inteligentną synergię dla większej wydajności, komfortu i dobrego samopoczucia. Podobnie jak ich poprzednik, uniwersalny pilot zdalnego sterowania, ESY-Pen i ESY-App pozostają wierne tej zasadzie.

KONFIGURATOR I
STEROWNIK

ESY-Pen i ESY-App umożliwiają użytkownikom łatwe parametryzowanie i sterowanie wszystkimi zdalnie sterowanymi czujnikami obecności, czujnikami ruchu i systemami oświetlenia ESYLUX za pomocą smartfona lub tabletu.

MIERNIK ŚWIATŁA I
MENEDŻER PROJEKTU

Zapisywanie, zarządzanie, dokumentowanie, klonowanie: Dzięki ESY-Pen i aplikacji ESY-App istnieje teraz również możliwość zarządzania bibliotekami projektów w podróży. Ponadto zintegrowany czujnik światła ESY-Pen umożliwia łatwy pomiar światła podczas instalacji.

Konfiguracja
ESY-Pen i ESY-App ułatwiają uruchomienie i parametryzację.

Zarządzanie mobilne
Dzięki aplikacji ESY-App ma się dostęp do biblioteki projektów przez cały czas! Aby uzyskać optymalną elastyczność, można tworzyć projekty w biurze i łatwo przenosić konfigurację na plac budowy.

Klonowanie
Wcześniej wdrożone konfiguracje mogą być pobierane i przenoszone do produktów tego samego typu za pomocą ESY-Pen.

Dokumentowanie
Dokumentacja projektu jest zintegrowana w raporcie PDF, który można następnie wysłać e-mailem i wydrukować w razie potrzeby.

...ZA POMOCĄ SMARTFONA lub TABLETU

Wystarczy włączyć ESY-Pen, aktywować Bluetooth w smartfonie lub tablecie i podłączyć ESY-Pen w aplikacji ESY-App za pomocą kodu PIN urządzenia. ESY-Pen jest natychmiast wyświetlany na pulpicie nawigacyjnym aplikacji ESY-App i jest gotowy do użycia.

Aplikacja ESY-App jest dostępna bezpłatnie zarówno dla systemów iOS, jak i Android, a także jest wstecznie kompatybilna z dostępnymi czujnikami obecności i ruchu ESYLUX.

Mobilne zarządzanie projektami

ESY-Pen i ESY-App umożliwiają użytkownikom zapisywanie, dostęp i przesyłanie projektów:

 • Każdy projekt może być zapisany z unikalną nazwą i opisem w aplikacji ESY-App
 • Żaden projekt nie jest zbyt duży dla ESY-App: Można utworzyć do 64 pięter, każde z maksymalnie 64 pomieszczeniami i maksymalnie 64 urządzeniami na pomieszczenie.
 • W aplikacji ESY-App kilka kliknięć przenosi użytkownika z projektu do wybranego pomieszczenia, w którym może szybko zidentyfikować, wybrać i skonfigurować produkty ESYLUX
 • Skonfigurowane projekty mogą być przechowywane w aplikacji ESY-App lub przekazywane innym użytkownikom. Wcześniej zaimplementowane konfiguracje można odzyskać i natychmiast przenieść do produktów tego samego typu za pomocą ESY-Pen.
 • Dokumentacja projektu jest zintegrowana w raporcie projektu, który może być następnie wysłany jako dokument PDF, a także wydrukowany w razie potrzeby.

ONLINE DEMO ESY-APP
ZAWSZE WŁAŚCIWE NARZĘDZIE PRZY SOBIE: Z ESY-PEN I ESY-APP!

Podobnie jak w przypadku rozwiązań automatyki i oświetlenia, ESYLUX opiera się również na zasadzie inteligentnej synergii dla ESY-Pen i ESY-App: umożliwiają one prostą parametryzację, zdalne sterowanie oraz mobilne zarządzanie i dokumentowanie projektów dla wszystkich zdalnie sterowanych produktów i rozwiązań ESYLUX!

W kilku krokach:

 • Start
 • Parametryzacja
 • Klonowanie
 • Zarządzanie projektami mobilnymi i dokumentacja

Do ONLINE DEMO ESY-APP

Inteligentna synergia

ESY-Pen i ESY-App zapewniają, że zawsze masz pod ręką odpowiednie narzędzia do wszystkich zdalnie sterowanych rozwiązań ESYLUX. Dzięki temu jest się przygotowanym na wszystkie obecne i przyszłe instalacje z ESYLUX. Silikonowa końcówka sprawia, że ESY-Pen idealnie nadaje się do wprowadzania danych na ekranach dotykowych smartfonów i tabletów!

More

Prosta obsługa początkowa...

Aplikacja ESY-App umożliwia użytkownikom łatwe parametryzowanie wszystkich zdalnie sterowanych czujników obecności, czujników ruchu i systemów oświetleniowych ESYLUX za pomocą smartfona lub tabletu. ESY-Pen wykorzystuje technologię podczerwieni do prostego przesyłania poleceń Bluetooth z mobilnego urządzenia końcowego. W ten sposób ESYLUX oferuje przyjazną dla użytkownika i przyszłościową obsługę, która działa niezależnie od interfejsów!

...i sterowanie

Spontanicznie przyciemnij światło w biurze na czas prezentacji lub rozjaśnij je, gdy na zewnątrz zbiera się na burzę:
ESY-Pen i aplikacja ESY-App przydają się również do zdalnego sterowania oświetleniem w miejscu pracy. Na przykład: indywidualni użytkownicy mogą bardzo łatwo kontrolować oświetlenie i dostosowywać je do swojej sytuacji w dowolnym momencie.

W zależności od tego, które urządzenie jest aktywowane, światła mogą być włączane lub wyłączane, przyciemniane lub zmieniane na inny kolor. W przypadku systemów oświetleniowych z ESYLUX Light Control (ELC) funkcje te są dostępne tylko za pomocą ESY-Pen.

Standardowa konfiguracja
wszystkich zdalnie sterowanych produktów ESYLUX za pomocą ESY-App i ESY-Pen jako mostka (IR)

Bezpośrednia konfiguracja produktów za pomocą zintegrowanego modułu Bluetooth
poprzez aplikację ESY-App

Ręczne, bezpośrednie sterowanie systemami oświetleniowymi ELC
za pomocą ESY-Pen

Łatwy pomiar światła

Jako specjaliści w dziedzinie technologii czujników zintegrowaliśmy również czujnik światła z ESY-Pen, aby umożliwić łatwy pomiar światła podczas instalacji:
ESY-Pen wysyła wyniki pomiarów do aplikacji ESY-App, gdzie są one automatycznie wyświetlane.

More

Utwórz żądanie zamówienia

 1. Wystarczy wybrać żądaną pozycję z poniższego zakresu i dodać ją do listy obserwowanych.
 2. Kliknij symbol listy obserwowanych na pasku menu (obok funkcji wyszukiwania).
 3. Określ żądaną ilość.
 4. Wyślij nam swoje zamówienie.